Web Content Viewer Header SGK
Actions- ${title}
Web Content Viewer Content SGK
Actions- ${title}
SGK Masa Tenisi Turnuvası'nda kupalar sahiplerini buldu
31.12.2021
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasında kazananlar belli oldu.
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Cevdet Ceylan’ın katılımıyla başlayan final maçı heyecanlı bir rekabete sahne oldu. Kupa töreni öncesi konuşma yapan Başkan Ceylan, ‘’Kurum personelimizin bu tür etkinliklerde bir araya gelmesi önemli, bu tarz sosyal aktiviteler personelimizin bir arada olması ve birlikteliğimizin pekişmesi açısından güzel bir fırsat inşallah önümüzdeki yılda böyle etkinlikleri devam ettireceğiz.’’ şeklinde konuştu.
Masa tenisi turnuvasında yarışan Kurum personeli ile bir araya gelen Ceylan, ‘’Turnuvaya katkı veren sporcu arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi.
SGK Başkanlığında ve Mithatpaşa hizmet binasında 20–30 Aralık tarihleri arasında düzenlenen maçta 15 grup ve 60 personel yarıştı. Dereceye girenler SGK Başkanlık binasında gerçekleşen final maçında şampiyonluk için ter döktü.
Oynanan final karşılaşmalarında kadınlar kategorisinde Esra Yeşiloğlu birincilik kupasını kazanırken, Nurdan Pazarlı ikincilik, İlknur Gülsün üçüncülük kupasının sahibi oldu.
Erkekler kategorisinde ise Murat Alıç birincilik kupasını kazanan isim olurken, Recep Ömür Çakır ikincilik ve Kayhan Topaloğlu üçüncülük kupasını aldı.
Erkekler kategorisinden birinciye ödülünü SGK Başkanı Cevdet Ceylan takdim ederken, kadınlar kategorisinden birinciye ödülünü Başkan Yardımcısı Lütfi Aydin verdi.
Ceylan, masa tenisi turnuvası organizasyonunda emeği geçen Yakup Ardıç, Yusuf Özmen, Özkan Arslan ve Camal Taşçı’ya ayrıca teşekkür ederek, plaket takdim etti.
Müsabakayı SGK Başkan Yardımcısı Lütfi Aydin, Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Doç. Dr. Gökhan Tuna Öztürk, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Aykut Geçer, Aktüerya ve Fon Yönetimi Daire Başkanı Ayça Altındal, İç Denetim Birimi Başkanı Fatih Erkek izledi ve Kurum personeli izledi.
Haberler
- Nijerya sağlık heyeti SGK’yı ziyaret etti
- Başkan Yardımcısı Aydin “SGK, tüm hizmetlerini parmak ucunuza getiriyor”
- SGK ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı
- Bakan Bilgin: “13 İlacı Daha Geri Ödeme Listesine Aldık”
- Women Up Projesi’nin açılış toplantısı gerçekleşti
- SGK ile Ankara Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı
- SGK ile Azerbaycan İcbari Tıbbi Sigorta Kurumu çalışma toplantısı yapıldı
- SMA Tedavisinde İlaca Devam Etmek İçin Uygulanan ‘Test Sonuçlarının Uygunluğu’ Şartı Kaldırıldı
- SGK Başkanı Ceylan, Başesgioğlu’nu ağırladı
- Başkan Ceylan, ISSA Büro Toplantısı’na katıldı
Web Content Viewer Footer SGK
Actions- ${title}