Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

Yahya BEROJE

İl Müdürü

 

      07/05/1974 Tarihinde Bingöl de doğdu. İlk ve Orta Öğretimimi Bingöl de tamamladı. Fırat Üniversitesi İnşaat Teknikerliği ve Anadolu Üniversitesi İİB İşletme Fakültesinden mezun oldu.Şırnak Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü İktisat Bölümünde Yüksek Lisansı tamamladı.

       03/02/1997 Tarihinde Bingöl SSK İl Müdürlüğünde memur olarak göreve başladı. 2005 yılında Kontrol memuru olarak Kırşehir SSK İl Müdürlüğünde naklen atandı. Aynı yıl açılan şeflik sınavını kazanarak 2006-2011 yılına kadar şef kadrosunda çalıştı. 2011-2012 yılarında Kastamonu SGK İl Müdürlüğünde Sosyal Güvenlik Denetmeni olarak çalıştı. 2012-2016 yılları arasında Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü Kayıtdışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanlığı mevzuat biriminde denetmen kadrosunda çalışırken 07/12/2016 tarihinde Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak Şırnak İl Müdürlüğüne ataması yapıldı.

      Sigorta Primleri Genel Müdürlüğünde çalıştığım dönemlerde Sosyal Güvenlik denetmen Yardımcılarına ve Taşralarda bulunan Kayıtdışı İstihdamla Mücadele servislerinde çalışan personellere eğitim verdi. KİTUP-2 kapsamında bir çok projede eğitimlere katılımcı ve eğitimci olarak ve İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerine katılmıştır.

      Evli ve dört çocuk babasıdır.

      10.08.2017 tarihinde ise asaleten ataması yapılmış olup halen İl Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager