Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

Emin ŞAHİN

İl Müdürü 

    Emin ŞAHİN, 1967 yılında Bayburt’da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve liseyi Eskişehir’de okudu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünden “Biyolog” olarak mezun oldu ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ nde Yüksek Lisansını tamamlayarak, botanik dalında “Bilim Uzmanı” unvanı aldı. Kısa bir süre öğretmen olarak görev yaptıktan sonra 1991 yılında SSK hastanelerinde “Laboratuvar Sorumlusu” olarak görev yaptı.

    Görevlendirme ile Türkiye Büyük Millet Meclisi Sağlık ve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığında; Eskişehir Milletvekilinin Özel Kalem Müdürlüğü ve Danışmanlığı görevini yaptı.

     2005 yılında Sosyal Güvenlik Reformu ile SSK hastaneleri kapatıldıktan sonra, fatura ve reçete inceleme ve ödemelerinin yapılması için kurulan 13 SGK Sağlık işleri İl Müdürlüğü içinde pilot bölge olarak “Eskişehir İl Müdürlüğü” nün kuruculuğunu ve idareciliğini yaptı.

   Adana Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde 2 yıl İl Müdür Yardımcılığı görevi, Bozüyük Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğünde 10 yıl Merkez Müdürlüğü sonrasında Rotasyon ve Resen atama ile Muş Bulanık Merkez Müdürlüğü görevini yaptı.

  2023 Nisan ayı itibari ile Kastamonu Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde İl Müdürü olarak göreve başlayan Emin ŞAHİN evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager