Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

Hidayet BAYDİLLİ
İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürü

 

1968 yılında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde doğan Hidayet BAYDİLLİ, ilk ve orta öğretimini Siverek’te tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Erzurum Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünden mezun oldu. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Bölümünü başarı ile tamamladı. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim Fakültesi) Sosyoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. Ayrıca Dicle Üniversitesi tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Sertifika Programını tamamlamasının ardından sınavını başarıyla geçerek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı unvanı almaya hak kazandı.

1989 yılında Bağ-Kur İstanbul İl Müdürlüğünde memur olarak göreve başlamasının ardından 1990 yılında Bağ-Kur Diyarbakır İl Müdürlüğüne atandı. 1997 ila 2010 yıllarında Bağ-Kur Diyarbakır İl Müdürlüğünde şef olarak görevine devam etti. 2010 yılında Diyarbakır’ın Sur ilçesine ve akabinde aynı yıl Diyarbakır’ın Bismil ilçesine Sosyal Güvenlik Merkezi Kurucu Müdürü olarak atanan BAYDİLLİ, 2011 ila 2012 yıllarında Iğdır Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde asaleten İl Müdür Yardımcısı olarak, 2012 ila 2014 yıllarında Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Sosyal Güvenlik Merkezinde Kurucu Müdür olarak, 2014 ila 2020 yıllarında Diyarbakır Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde asaleten İl Müdür Yardımcısı olarak, 2020 ila 2023 yıllarında İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde asaleten İl Müdür Yardımcısı olarak görevini ifa etti. 11.12.2023 tarihinden itibaren de İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde İl Müdürü olarak vekaleten görevine devam etmektedir.

Görev yaptığı dönemde Diyarbakır Valiliğince Takdir Belgesi ve Kayapınar Kaymakamlığınca Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager