Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

3/28/24
Bartın İl Müdürlüğün’den İftar Programı Ülkemizdeki çalışanların refahı için çalışma hayatının birçok alanında çeşitli politika ve düzenlemeleri hayata geçiren Kurumumuz, emeklilerimizin de refah düzeyini yükseltmek için faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Bu anlamda, Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kamuoyuna açıklandığı üzere 2024 yılı “Emekliler Yılı” olarak ilan edilmiş, Bakanlığımızca da Kurumumuz "Türkiye Yüzyılı Emektarları" teması kapsamında 2024 yılı boyunca emeklilerin yaşam kalitesini artırmak, sağlıktan ulaşıma, sosyal imkanlardan kültürel faaliyetlere kadar haklarını genişletmek amacıyla yürütülecek çalışmalarda yetkili ve sorumlu Kurum olarak belirlenmiştir. Yukarıda ifade edildiği üzere "Türkiye Yüzyılı Emektarları" kapsamında Müdürlüğümüz tarafından emekli olan memur ve işçi personellerimize yönelik iftar programı düzenlenmiş olup içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan Ayı vesilesiyle hem emeklilerimizle hem bir araya gelerek birlik ve beraberliğimiz pekiştirilmiş hem de emeklilerimizin sorunları, dilek ve talepleri hakkında görüş alışverişi yapılmıştır. İl Müdürümüz Mustafa Şaban ÇENGEL’in, ülkemize hizmetleriyle değerli katkılar sağlayan emeklilerimizi ağırlamaktan onur ve mutluluk duyduğunu ifade ettiği açılış konuşmasıyla başlayan Programda söz alan İl Müdürlüğümüzün kurucu müdürü Orhan KARDAŞ, halen çalışan yahut emekli olan eski mesai arkadaşlarıyla ve mensubu olduğu Sosyal güvenlik ailesiyle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, kendilerini hatırlayan İl Müdürümüz Mustafa Şaban ÇENGEL’e ve programda emeği geçenlere teşekkür etti. Yer yer duygusal anların yaşandığı program birlik beraberlik vurgusuyla sona erdi.
3/8/24
Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle görev yapan kadın personeline kahvaltı programı düzenledi. Çengel ‘Kadın insandır, biz insanoğlu’ diyen ozanlar yetiştiren bir toplumun çocuklarıyız” diyerek, her zaman kadının baş tacı olduğunu dile getirerek kadın personeline ayrıca teşekkür etti.
2/29/24
Kan Bağışı Kan bağışladıktan sonraki mutluluğu yaşamak ve yaşattığımız mutluluğu görmek için 29.02.2024 tarihinde Müdürlüğümüz personeli kan bağışında bulundu.
2/28/24
Bartın Sgk İl Müdürlüğü’nde Afet Bilinci Eğitimi 28.02.2024 tarihin de Afad personeli tarafından Müdürlüğümüz personeline Afet Bilinci eğitimi verilmiştir. Eğitime İl Müdürümüz Mustafa Şaban ÇENGEL ve tüm personel katılım sağlamıştır.
1/10/24
Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikri gıdayı vermekte, hülasa bir milletin hedef-i saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu olsun. Mustafa Şaban Çengel Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager