Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

Mücahit ÇELİK

İl Müdürü

 

12.12.1972 tarihinde Kayseri’nin Sarız ilçesinde doğan Mücahit ÇELİK 1989 Osmaniye İmam Hatip Lisesi’ni bitirdikten sonra 1993 Mustafa Kemal Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümünden mezun oldu. Sırasıyla Anadolu Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme ve Kamu Yönetimi bölümlerini bitirdi. Korkut Ata Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

1991 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde göreve başlayan Çelik; Van, Diyarbakır Adana illerinde göreve yapmıştır. 1996-1999 yılları arasında Osmaniye ve Hakkâri illerinde İl Kültür Müdürlüğünde Memur olarak çalıştı. 1999 yılından itibaren Osmaniye BAĞ-KUR İl Müdürlüğünde Memur, Veznedar, VHKİ olarak görev yaptı. 2008 yılından itibaren Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde VHKİ, Şef, SG Merkez Müdür Vekilliği görevlerinde bulundu. Sosyal Güvenlik Afyon İl Müdürlüğü Kocatepe Merkez Müdürlüğü ve Osmaniye SG İl Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.

Evli ve 4 çocuk babası olan Çelik 2014/Haziran ayından itibaren Osmaniye Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
 

 

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager