Web Content Viewer Header SGK
- ${title}
Web Content Viewer Content SGK
- ${title}
Konya İl Müdürlüğü
İl Müdürü
Murat Mustafa YAVUZ
İl Müdürü
1979 Karaman doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Karaman’da tamamlamış 2000 yılında Kocaeli Üniversitesi Muhasebe Bölümünden, 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında Yalova Üniversitesinde İnsan kaynakları ve Çalışma İlişkileri bölümünde “Toplam Kalite Bağlamında İç Müşteri memnuniyeti” projesiyle Yüksek Lisansını tamamlamıştır.
Sırasıyla SGK Kocaeli İl Müdürlüğünde Memur, Denetmen ve yaklaşık iki yıl Karamürsel Merkez Müdürü; SGK Balıkesir İl Müdürlüğünde yaklaşık iki yıl İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. “ AB Proje döngüsü, Stres yönetimi, Beden dili, Liderlik/Motivasyon, Öfke kontrolü, Mobbing, Toplam Kalite, İş sözleşmelerinin feshi ve İş davaları” eğitimleri alan Murat Mustafa YAVUZ, 2014 Mart ayından itibaren SGK Konya İl Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Web Content Viewer Footer SGK
- ${title}