Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

 

 

 

Şenol GENEL

İl Müdürü

 

1978 yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Uzungöl İlk ve Ortaokulunda, Lise öğrenimini İnegöl Lisesinde tamamladı.

1999 yılında Cumhuriyet Üniversitesi SMYO Bilgisayar Programcılığı Teknikerliği, 2006 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünü bitirerek Lisans eğitimini tamamladı.

2001 yılında Bakırköy Sigorta Müdürlüğünde Memur olarak göreve başladı. 2009 yılında Unvan değişikliği ile İcra Memuru oldu. 2012 yılında Görevde Yükselme sınavında başarılı olarak Şef olarak Bağcılar Sosyal Güvenlik Merkezinde göreve başladı. 2014 yılında Kurum Başkanlığımızca Sosyal Güvenlik İl Müdür yardımcısı olarak Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atandı.

Sosyal güvenlik Mevzuatı, İşveren işlemleri , teşvik uygulamaları, kayıtdışı istihdam konularında başta sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumları olmak üzere çok sayıda eğitim verdi. Evli ve 1(Bir) çocuk babasıdır.

21.11.2023 tarihinde Bakanlığımızca uygun görülerek asaleten Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atanmış olup, halen görevine devam etmektedir.

 

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager