Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

 

 

 

Oğuz ÖZDİL

İl Müdür V.

 

1975 yılında Kayseri’de doğdu. İlk , Orta ve Lise Öğrenimini Kırklareli'nde tamamladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk fakültesi Adalet Meslek Yüksek Okulundan 1994 yılında mezun oldu. 2003 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

1995 yılında Şırnak SSK İl Müdürlüğünde İcra Memuru olarak göreve başladı, 2005 yılında yapılan Sigorta Yoklama Memurluğu sınavında başarılı olarak Edirne SSK İl Müdürlüğünde Sigorta Yoklama Memuru olarak çalışmaya başladı. 2007 yılında görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavını kazanarak Şef olarak Kırklareli SGK İl Müdürlüğünde göreve başladı. 2011 yılında yapılan yeterlilik sınavını kazanarak Sosyal Güvenlik Denetmeni kadrosuna atandı. 2020 yılında Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı kadrosuna Başkanlığımızca uygun görülerek atandı.

Sosyal Güvenlik Mevzuatı, işveren işlemleri, teşvikler, kayıt dışı istihdam konularında başta sivil toplum kuruluşları ve kamu kuruluşları olmak üzere çok sayıda eğitim vermiş, işverenler, çalışanlar ve sigortalılara sosyal güvenlik mevzuatı ve rehberlik faaliyetlerinde bulunmuş, Ülkemizin ve Avrupa Birliğinin finanse ettiği Etkin Rehberlik ve Denetim Yoluyla Kayıtlı İstihdamın Teşviki Projesine katılım sağlamıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

22.04.2021 tarihinde Başkanlığımızca uygun görülerek vekaleten Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atanmış olup görevine devam etmektedir.

 

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager