Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

Mehmet UZUN

İl Müdürü

 

 

Özgeçmişi

1972 yılında Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde doğan Mehmet UZUN, 1990 senesinde Gaziantep Atatürk Lisesi, 1997 senesinde Anakara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu.

1999 senesinde SSK Sigorta Teftiş Kurulu Başkanlığında Sigorta Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayan UZUN, 2002 senesinde yeterlilik sınavını kazanarak Müfettiş oldu.

2004-2007 senelerinde SSK Genel Müdürlüğü Sigorta Teftiş Kurulunda, 2007-2011 senelerinde SGK Başkanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında refakat müfettişi olarak görev yaptı.

2008-2010 senelerinde 2 dönem Sosyal güvenlik müfettişleri dernek başkanlığı görevini yürüttü. 1990 senesinde pedegojik formasyon sertifikası, 2005 senesinde Eğiticilerin Eğitimi ve Yöneticilerin Eğitimi katılım Belgesi, 2006 senesinde Yönetim Bilgi sistemleri Sertifikası (ODTÜ-SEM), 2006 senesinde Almanya’da “Mesleki ve Teknik Öğrencilerin Sosyal Güvenliği” konulu proje ile ilgili aldığı eğitim sonucu “internationale Akademie Für Bildung” kurumundan sertifika almıştır.

2011 senesinde Fransa’da “Yenilikçi Yöntemler ile Kayıtlı İstihdamın Teşvik Edilmesi Projesi” kapsamında Fransa Sosyal Güvenlik Kurumlarından “URSSAF” ve “ACOSS” ile çalışma seminerine katılmıştır.

Sosyal Güvenlik alanında bir çok dergide yüzden fazla makalesi yayınlanan Mehmet UZUN aynı zamanda Başmüfettiş olup, 2012 Temmuz ayından itibaren SGK Gaziantep İl Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager