Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

Abdullah MERSİN
İl Müdürü

1972 yılında Denizli’nin Çardak İlçesine bağlı Beylerli Köyünde doğan Abdullah MERSİN, İlkokulu Denizli Merkez de, orta okulu  Beylerli, lise öğrenimini de Çardak’ta tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini (1990 – 1994) İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 1994 yılında mezun olarak tamamlamıştır.

15 Ocak 1997 tarihinde Denizli Sosyal Sigortalar Kurumu İl Müdürlüğünde İcra Memuru olarak göreve başlayan Abdullah MERSİN, Kurumun 2006 yılında açmış olduğu görevde yükselme sınavını Türkiye 1. olarak kazanmış ve şef olmuştur. Denizli İl Müdürlüğünde İcra Takip Haciz ve Satış, Sigorta Primleri Takip ve Tahsilat Birimlerinde şef olarak görev yapmıştır. 2013 Temmuzdan itbaren Denizli Honaz Merkez Müdürlüğü görevine vekaleten getirilen Abdullah MERSİN, Sosyal Güvenlik Kurumunun 2014 yılında açmış olduğu Merkez Müdürlüğü sınavını da Türkiye 1. olarak kazanmış ve Honaz Merkez Müdürlüğü görevine  asaleten atanmıştır.

21 Nisan 2015 tarihinde Denizli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak ataması yapılan MERSİN, bu görevi 2019 Nisan sonuna kadar yürütmüştür.

Eylül 2019 tarihinden Aralık 2019 tarihine kadar Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak görev yapmıştır.

Ocak 2020 den itibaren de Denizli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde İl Müdürü olarak görev yapmakta olan Abdullah MERSİN, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager