Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Genel Tanıtım

       20.05.2006 tarih, 26173 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu çerçevesinde kurulmuş bulunan Çorum Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Kurumun taşra birimlerinden biridir. İl Müdürlüğümüzce hizmetlerimiz ihtiyaç duyulan yerlere yeni teşkilat kurulması yoluyla yeniden yapılandırılmış olup, bu Merkezlerce yerinde verilen Sosyal Güvenlik Hizmetleri dışındaki sevk ve idareye ilişkin tüm hizmetler İl Müdürlüğümüzce organize ve koordine edilmektedir.

 

      5502 sayılı Kanunla Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu ile (Devredilen) Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve SSK Kurumunun tek çatı altında birleştirilmesi kapsamında, yeni kurumun taşra teşkilatının bir parçası olarak oluşturulan Çorum Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Gülabibey Mah. Cengiz Topel Cad. No:120 ÇORUM adresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

   Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda kurum hizmetlerinde erişimin kolaylaştırılması, sigortalı, işveren ve hak sahiplerine vatandaş odaklı, hizmet anlayışı içinde çağdaş, etkin, verimli, kaliteli, doğru, hızlı, adil ve kesintisiz hizmetin sunulması, sorunların yerinden çözülmesinin sağlanması amacıyla Kurumumuz Yönetim Kurulu Kararları ile İl Müdürlüğümüze bağlı olarak açılan; Çorum Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi, Çorum Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi,Alaca Sosyal güvenlik Merkezi,Bayat Sosyal Güvenlik Merkezi,İskilip Sosyal Güvenlik Merkezi,Osmancık Sosyal Güvenlik Merkezi ve Sungurlu Sosyal Güvenlik Merkezi hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager