Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

 

Saffet TEMEL

Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü

 


Ardahan doğumlu Saffet TEMEL, ilk ve orta öğrenimini Ardahan’da, lise öğrenimini Ankara Gazi Lisesi’nde tamamlamıştır.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Yönetim Bilimleri alanında yüksek lisans yapmıştır. Erasmus Plus kapsamında İsveç Malmö Üniversitesi Kültür ve Sosyal Bilimler Fakültesinde Küresel Politikalar Çalışmaları Programını tamamlamıştır. Halen Ankara Üniversitesi Türk İnkılap Tarihi Enstitüsünde Balkan Çalışmaları Doktora programına devam etmektedir.

Bağ-Kur Genel Müdürlüğü’nde Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamış, sonrasında aynı genel müdürlükte Müfettiş, Sosyal Sosyal Güvenlik Kurumu’nda Başmüfettiş olarak görevine devam etmiştir. Sağlık Bakanlığı’nda Bakan Yardımcısı Danışmanlığı görevinde bulunmuştur.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Makamının onayı ile Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü görevine atanmıştır.

A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak Kamu İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri ve Uygulamaları çalışmaları yapmıştır.

Kamu Yönetimi Reformu, Kamusal Alanın Verimli ve Etkin Yönetimi İçin İş Süreçleri Analizi, Teknolojik Unsurları İçeren Etkileşimli Denetim Modelleri, Sosyal Güvenlik Reformu, Sosyal Güvenlik ve Sosyal Politikalarda Kadına İlişkin Projeksiyon, Teknoloji, İnovasyon ve Kalkınma İlişkisi alanında çalışmaları bulunmaktadır.

Teknoloji, İnovasyon ve Kalkınma İlişkisi, Sosyal Güvenlik Reformu ve Kadın isimli makaleleri ve Sağlık İşletmelerinde Tedarik Zinciri ve Stok Yönetimi başlıklı kitap bölümü yayımlanmıştır.

İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager