Türkiye yüzyılı emektarları projesi kapsamında emeklilerimizi Rize SGK İl Müdürlüğü olarak ağırlamaya devam ediyoruz.Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürü Levent Durmuş emeklilerimizi İl Müdürlüğümüzde ağırlayarak öğle yemeğinde bir araya geldi.
Türkiye Yüzyılı emektarları 2.dönem emeklilerimizle kahvaltı programında bir araya geldik.
Türkiye yüzyılı emektarları kapsamındaki ilimize gelip KYK yurdunda misafir ettiğimiz emeklilerimize ilimize özgü yöresel hediyelerimizi takdim etmeye devam ediyoruz.
SGK İller performans karne uygulamasında Rize SGK olarak 13 kriterlerin hepsinde 10 puan alarak Türkiye birincisi olmuştur.Tüm Rize SGK ailesinin emeklerine sağlık
Rize Sosyal Güvenlik (SGK) İl Müdürü Levent Durmuş, 2024 yılının Emekliler Yılı olarak ilan edilmesi kapsamında Rize'de yapılan çalışmalar hakkında yerel basına bilgi verdi.