HALEPLİLERİ GÖRMEZDEN GELMEYİN

20.02.2017

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çalışanları ve Türk Kızılayı işbirliği ile ‘’Haleplileri Görmezden Gelmeyin’’  kampanyası başlattı.

Yıl içerisinde savaş mağdurları için yapılan birçok yardıma destek olan ve Türk Kızılayı’nın yürütmüş olduğu kan bağışı kampanyalarına duyarlı davranan Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanları, bu defa Haleplileri yalnız bırakmadı.

Zorlu kış şartlarında Haleplilerin yanında olmak, onların yaralarını sarmak amacıyla Türkiye genelinde gerçekleşen kampanya, Sosyal Güvenlik Müfettişleri Derneği (SGMD), Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneği (SGD), Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneği(SGU), Sosyal Güvenlik Merkez Müdürleri Derneği (SGMMÜDDER), Sosyal Güvenlik Şefler Derneği(SGŞD) ve Sosyal Güvenlik İcra Memurları Derneği(İCRADER) tarafından yürütülüyor.

Kampanyaya bağışta bulunmak isteyen Sosyal Güvenlik Kurumu personeli ve STK üyeleri aşağıda belirtilen yollarla yardımda bulunabilirler.

 
SGKHALEP yazıp 2868’e göndererek.

Ziraat Bankası Bakanlıklar Ankara Kamu Girişimci Şubesine TR80 0001 0025 3200 0028 6852 09 Hesap numarası açıklama bölümüne ‘‘SgkHalep’’ yazarak,

www. kizilay.org.tr adresinden,

168 Çağrı Merkezinden,

Bağışlar yapılabilecektir.